「 Life♥2Die」
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ce va enerveaza?

Go down 
+2
LunatiQ
Moe
6 posters
AuthorMessage
Moe
Life2Die
Life2Die
Moe


Posts : 29
Age : 31
Location : My ordinary LOVE
Join date : 2009-10-16
Points : 74

Ce va enerveaza? Empty
PostSubject: Ce va enerveaza?   Ce va enerveaza? Icon_minitimeSun Oct 18, 2009 7:15 am

Ce va enerveaza? Argumentati

Pai sa vedem sunt multe care ma enerveaza dar voi zice doar cele care imi vin in minte acum.

1.Colegi mei: de clasa care nu ma suporta ( sentimentul este reciproc): da de cand m-am mutat aici nici macar unul din ei nu ma suporta si nici eu pe ei pentru ca sunt cea mai rea clasa in care am fost >>'''' si pentru ca au facut un lucru pentru care nu ii voi putea ierta nici daca vreau.
2.Cei care ma critica si ma judeca fara sa ma cunoasca mai bine: da sun asa specimene de persoane care fara sa ma cunoasca zic tot felul de chestii despre mine
3.Cei care ma mint: sunt multi de acest gen, daca nu poti fi sincer cat de cat mai bine nu mai vorbesti de loc cu mine.
4.Cei care zic ca le place ceva cand de fapt nu stiu nimic despre acel lucru: aha din nou si aici sunt persoane care fac asta si sunt de-a dreptul enervante
Back to top Go down
https://lunatic-project.forumotion.com
LunatiQ

LunatiQ


Posts : 80
Location : in a death place ;3
Join date : 2009-10-19
Points : 83

Ce va enerveaza? Empty
PostSubject: Re: Ce va enerveaza?   Ce va enerveaza? Icon_minitimeMon Oct 19, 2009 10:13 am

destul de multe mă enervează Smile)
1. Prietenii falşi: e plină lumea de ei, mie personal îmi provoacă dezgust, încearcă cu orice preţ să-ţi pătrundă pe sub piele, chiar dacă se observă de la o poştă că sunteţi personalităţi opuse.
2. Mincinoşii: cele mai josnice persoane, mai ales că mint probabil pentru a'şi bate joc, sau pur şi simplu pentru că 'aşa vor muşchii lor' *-.-'*, enfin, oricum ar fi, nu îi agreez, şi mai ales nu suport să fiu minţită.
3. Unii dintre colegi: etto, piţi cu duiumu' în clasa mea, îmi vine să le îngrop T.T sau să le expediez la Polul Nord, acolo să ingheţe ;x, de asemenea, idioţi cocalari [scuzaţi limbajul], se iau de oricine doar pentru că nu au altceva mai bun de făcut, şi când acel cineva le'o întoarce, şi le mai şi dă câte una, o iau la fugă ca nişte laşi [cunosc, astăzi era să'l bat pe unu xD], în rest, sunt şi persoane de treabă xD
4. Mda, ar fi şi la mine cei care critică fără să cunoască: patetic, de parcă nu ar avea altceva mai bun de făcut decât să te vorbească pe tine, sau chiar să te bârfească în faţa ta [uite dovadă de prostie pură]


Last edited by LunatiQ on Tue Oct 20, 2009 9:05 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://anime4ever.wikiforum.ro
Chou

Chou


Posts : 39
Age : 30
Join date : 2009-10-20
Points : 41

Ce va enerveaza? Empty
PostSubject: Re: Ce va enerveaza?   Ce va enerveaza? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 8:23 am

1.Fitoasele de la mine din clasa:Sunt cele care ma enerveaza cel mai mult,prea multe nu li se par in regula,sunt superficiale,se preocupa numai de ele,de unghiute,de par etc...thanks God ca sunt putine:]]
2.Mincinosi-cele mai josnice persoane de pe Pamant,chiar nu inteleg de ce mint,da' oricum treaba lor..nu-mi palc mincinosii si n-am nicio treaba cu ei.
3.Tradatorii-dupa mincinosi sunt cei mai josnici..pur si simplu nu pot ierta tradarea fata de alte persoane -.-'
4.Cei care ma critica-nu stiu ce vor ei sa obtina cu acest lucru ca si asa nu-mi pasa de ce zic ei...si judeca numai dupa infatisare sau din ce au auzit -.-'..si asta ma enerveaza la culme.
Back to top Go down
Ananda.

Ananda.


Posts : 6
Join date : 2009-10-19
Points : 10

Ce va enerveaza? Empty
PostSubject: Re: Ce va enerveaza?   Ce va enerveaza? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 12:32 pm

Ce ma enerveaza, hmm.
Urasc:
>Mizeria, oamenii murdari, mirosurile neplacute.
>Caldura.
>Oamenii care nu realizeaza faptul ca toate fitele, si barfele lor sunt fara folos, si ca ar fi bine sa se mai gandeasca si la altii.
>Monotonia melodiilor si a cantetilor americani - cea ce m-a facut sa nu mai deschid de mult televizorul, radioul sau sa citesc reviste.

Cam atat. Nu prea mai am lucruri care ma enerveaza, deobicei sunt cam indiferenta.
Back to top Go down
>Kimo<
Moderator
>Kimo<


Posts : 63
Age : 29
Location : Iasi
Join date : 2009-10-19
Points : 67

Ce va enerveaza? Empty
PostSubject: Re: Ce va enerveaza?   Ce va enerveaza? Icon_minitimeWed Oct 21, 2009 5:41 am

Pai am cam multe lucruri care ma enerveaza x.x
~Tradatori ....chiar de curand am avut o tradatoare[chiar ieri Neutral ]
~Prieteni falsi...
~Mincinosi -.- mai ales cand te mint in fata [ am avut un caz ieri Neutral ]
~Uni colegi[defapt toate colegele xD] ele nu ma suporta si nici eu pe ele XD
Si mai multe dar nu le zic Smile
Back to top Go down
Imortal Marionette

Imortal Marionette


Posts : 8
Location : So...far far far far far far far away !
Join date : 2009-10-25
Points : 10

Ce va enerveaza? Empty
PostSubject: Re: Ce va enerveaza?   Ce va enerveaza? Icon_minitimeFri Jan 01, 2010 2:25 pm

Hm sunt multe
-Pitzipoancele si fitele lor de doi bani
-Baieti care umbla din floare in floare
-Mincinosi
-Cei care zvonesc barfele
-barfitorii
-stresanti
etc ....
Back to top Go down
Sponsored content





Ce va enerveaza? Empty
PostSubject: Re: Ce va enerveaza?   Ce va enerveaza? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ce va enerveaza?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
「 Life♥2Die」 :: Have Fun :: Strawberry Cafe-
Jump to: